Sekite mus
Paieška
shop.png
 
 
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 EUR
phone.png
TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite:

tel. 370 5 210 77 10
mob. 370 616 310 10

Rašykite:
info@grazvalda.lt

Greita produktų paieška

 
TAISYKLĖS

   

  

 

TAISYKLĖSSpausdinti

TAISYKLĖS

 

 

TAISYKLĖS

Prašome atidžiai perskaityti žemiau esančias naudojimosi paslaugomis ir tinklapiu www.grazvalda.lt Taisykles. Naudojimasis tinklapiu arba prekių pirkimas jame reiškia, kad šios Taisyklės Jums yra suprantamos ir Jūs sutinkate jų laikytis. Šis tinklapis priklauso ir yra administruojamas UAB „Gražvalda“ (juridinio asmens kodas 124201016, buveinės adresas Savanorių pr. 56-1, Vilnius, kiti duomenys nurodyti čia (toliau – „Gražvalda", „mes" arba „mūsų"). Jeigu turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, mielai prašome su mumis susiekti.

 

Sąvokos

Asmuo, kuris naudojasi šiuo tinklapiu arba kuris Taisyklėse nustatyta tvarka jame užsako prekes, toliau vadinamas „Klientu”.

Ši paslaugų bei tinklapio naudojimo tvarka ir sąlygos toliau vadinamos „Taisyklėmis”.

Tinklapis www.grazvalda.lt, kuriam taikomos šios Taisyklės ir kuriame Klientai gali pirkti mūsų parduodamas prekes, toliau vadinamas „tinklapiu“.

 

Taikymo apimtis

Šios Taisyklės taikomos visiems teisiniams santykiams, kurie susiklosto tarp Kliento ir Gražvaldos, Klientui įsigyjant Gražvaldos tinklapyje parduodamas prekes.

 

Taisyklių keitimas

Gražvalda turi teisę pakeisti Taisykles bet kuriuo metu. Apie Taisyklių pasikeitimus Klientai informuojami tinklapyje. Klientui toliau naudojantis tinklapiu yra laikoma, kad jis išreiškia savo supratimą ir sutikimą su nauja Taisyklių redakcija.

 

Sutarties sudarymas

Parduodamų prekių pateikimas tinklapyje nesukuria Gražvaldai jokių įsipareigojimų. Kliento užsakymas laikomas pasiūlymu sudaryti pirkimo-pardavimo sutartį. Pirkimo-pardavimo sutartis laikoma sudaryta tik tuomet, kai Gražvalda išsiunčia prekes ir pateikia pranešimą apie išsiuntimą Klientui el. paštu į registracijos duomenyse pateiktą el. pašto dėžutę. Sudarius pirkimo – pardavimo sutartį, Kliento užsakymo atlikimo metu nurodytas prekių asortimentas, jų kiekis, kaina ir kitos sąlygos yra privalomos ir tampa neatskiriama sutarties dalimi. Visų sutarčių sudarymo vieta laikoma Gražvaldos buveinės vieta.

Kiekvienas Kliento pateiktas ir Gražvaldos patvirtintas užsakymas yra saugomas Gražvaldos duomenų bazėje.

Prekes iš Gražvaldos gali pirkti tik pilnamečiai, veiksnūs asmenys. Nepilnamečiai ir neveiksnūs asmenys gali naudotis Gražvaldos tinklapiu tik su tėvų, globėjų ar rūpintojų sutikimu ir priežiūra.

Gražvalda savo įsipareigojimų, kylančių iš šių taisyklių bei sudaromų su Klientais sandorių, vykdymui turi teisę be Kliento sutikimo naudotis trečiųjų asmenų pagalba.

 

Informacijos tikslumas

Gražvalda imasi visų įmanomų priemonių tam, kad mūsų pateiktų prekių spalvos būtų kiek įmanoma tikslesnės. Ekrane matoma prekės spalva priklauso nuo monitoriaus, todėl mes negalime garantuoti, kad įsigytos prekės spalva atitiks monitoriuje matytą spalvą. Svoris, išmatavimai ir talpa yra nurodomi apytiksliai. Prekių asortimentas bei aprašymai yra nuolat keičiami. Gražvalda, kiek tai leidžia taikytini įstatymai, neatsako už tinklapyje pateikiamos informacijos tikslumą. Gražvalda neatsako jokiam asmeniui už bet kokius nuostolius ar žalą, kuri kiltų dėl naudojimosi šiame tinklapyje pateikta informacija.

 

Kaina

Prekės kaina yra laikoma ta kaina, kuri nurodoma Kliento prekių krepšelyje užsakymo metu. Prekės kainos nuolatos ir be jokio išankstinio įspėjimo tinklapyje keičiamos, tačiau visiems pirkimams, atliktiems tam tikru metu, bus taikomos tos kainos, kurios galiojo užsakymo metu. Į nurodytas kainas nėra įskaičiuotos siuntimo ir pakavimo išlaidos, jos yra priskaičiuojamos užsakymo metu ir pridedamos prie galutinės užsakymo kainos. PVM, kai taikomas, yra įskaičiuotas į prekių kainas.

 

Neregistruoti vartotojai ir registruoti grožio mėgėjai mato mažmenines prekių kainas.

Registruoti profesionalai mato didmenines ir mažmenines prekių kainas, užsako prekes didmeninėmis kainomis.

 

Registruotas klientas (grožio mėgėjas) turi teisę į papildomą 5 (penkių) proc. dydžio, skaičiuojant nuo galutinio apmokėto (atskaičius visas Klientui suteiktas nuolaidas, užsakymo siuntimo išlaidas ir kitas papildomas išlaidas) užsakymo sumos, nuolaidą, kurią jis Taisyklėse nustatyta tvarka gali panaudoti pateikdamas kitą užsakymą.

Šios papildomos nuolaidos galioja einamuosius metus, t.y. 365 dienas, pradedant skaičiuoti nuo teisės į nuolaidą įgijimo dienos (užsakymo apmokėjimo dienos). Pasibaigus nustatytam nuolaidos galiojimo terminui, Klientas gali besąlygiškai ir be atskiro pranešimo prarasti teisę į sukauptą nuolaidą.

 

Atsiskaitydamas už perkamas prekes, registruotas klientas (grožio mėgėjas) gali panaudoti nuolaidą, kurią jis sukaupė ankstesnių užsakymų metu, ir taip sumažinti už prekes mokėtiną sumą, tačiau visais atvejais neviršydamas 20 (dvidešimt) proc. perkamų prekių sumos. Pritaikant užsakymui nuolaidą, ši nuolaida apvalinama dešimtųjų tikslumu (pvz. 2,01 iki 2,49 Eur = 2 Eur; 2,50 iki 2,99 Eur = 3Eur). Pristatymo mokesčiui nuolaida netaikoma.

 

Klientui pritaikytos nuolaidos nurodomos prekių įsigijimą patvirtinančiame dokumente – PVM sąskaitoje – faktūroje, pridedamoje prie prekių.

 

Kliento sukauptos nuolaidos į pinigus nekeičiamos. Nuolaidos negali būti perduodamos kitiems asmenims. Anuliavus užsakymą dėl prekių grąžinimo, tokio užsakymo pagrindu sukauptos nuolaidos anuliuojamos be atskiro pranešimo.

 

Atkreipiame dėmesį, jog Akcijų metu nuolaidos nėra sumuojamos, akcijinėms prekėms jokios nuolaidos netaikomos.

 

Norint pasinaudoti kaupiamaisiais taškais reikia būti prisiregistravus kaip mažmeniniam vartotojui (grožio mėgėjui) ir pirkimo metu būti prisijungus prie savo paskyros.

 

Registruoti grožio profesionalai nekaupia 5% nuo mažmeninės kainos, nes atsiskaito didmenine kaina.

 

Užsakymas ir apmokėjimas

Išsirinkęs prekes, Klientas jas patalpina savo pirkinių krepšelyje.

Atkreipiame dėmesį, jog Gražvalda nerezervuoja Jūsų pirkinių krepšelyje esančių prekių iki pilno atsiskaitymo už jas momento. Tokiu būdu Gražvalda stengiasi užtikrinti visiems registruotiems Klientams lygias sąlygas įsigyti prekių tinklapyje.

 

Pasirinkdami prekę atkreipkite dėmesį, koks yra šios prekės likutis mūsų sandėlyje. Tais atvejais, kai likutis nėra žymus, iki pasirinktos prekės apmokėjimo momento kitas Klientas jau gali būti ją įsigijęs (apmokėjęs), dėl to gali iškilti prekės nepakankamo likučio sandėlyje arba pavėluoto pristatymo galimybė. Dėl šios priežasties Gražvalda nebus laikoma atsakinga už pavėluotą apmokėtos prekės pristatymą Klientui, tačiau neabejotinai dės maksimalias pastangas kuo skubesniam tokios prekės pristatymui po apmokėjimo.

 

Iškart po užsakymo mūsų svetainėje pateikimo, Klientas yra nukreipiamas į mokėjimai.lt tinklapį, kurio pagalba yra vykdomas mokėjimas už prekes. Šio mokėjimo atlikimui yra taikomos mokėjimai.lt tinklapyje esančios taisyklės.

 

Klientas neturi galimybės atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais. Tuo atveju, jei Klientas pageidauja apžiūrėti prekes ir jų įsigyti apmokant grynaisiais pinigais, jis yra laukiamas grožio salonuose, kirpyklose bei Gražvaldos parduotuvėse – salonuose.

 

Profesionalas gali atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu, jei prekes jam pristato atstovas prekybai.

 

Tinkamai neatlikus mokėjimo, Klientas moka 0,2 procento nuo nesumokėtos sumos palūkanas per dieną.

Gavusi apmokėjimo už užsakytas prekes patvirtinimą, Gražvalda atsiunčia Jums užsakymo patvirtinimą su visomis jo detalėmis. Atkreipkite dėmesį, kad Gražvalda neperskambina patvirtinti užsakymo, o iš karto pradeda jį vykdyti.

 

Pristatymas

Kurjerių tarnyba ir pristatymo vieta

Prekės pristatomos tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, tam tikslui pasinaudojant trečiųjų asmenų (kurjerių tarnybų) paslaugomis. Užsakytas prekes pristato logistikos bendrovė VENIPAK.

  • Prekės pristatomos nurodytu adresu ir perduodamos Klientui į rankas.
  • Pristatymo adresas gali būti Kliento namų, darbovietės adresas, arba adresas žmogaus, kuriam Klientas nori padaryti staigmeną.
  • Apie prekės pristatymą bei numatomą Klientas informuojamas SMS žinute.
  • Užsakymo metu Klientas gali nurodyti konkrečią pageidaujamą prekės pristatymo datą bei laiką.
  • Tais atvejais, kai nustatytu laiku Klientas prekių priimti negali, jis įsipareigoja nedelsiant apie tai pranešti VENIPAK telefonu: 8 700 55221 arba el. paštu: helpdesk.lt@venipak.com.

 

 

Pristatymo laikas

Dėl užsakymų internetu pobūdžio, sudėtinga nurodyti tikslią pristatymo datą. Minimalus pristatymo laikas yra 1 - 3 darbo dienos. Pristatymai vykdomi pasitelkiant trečiuosius asmenis - kurjerius, todėl Gražvalda negali garantuoti labai tikslaus pristatymo laiko. Dažniausiai užsakymai yra apdorojami ir prekės perduodamos kurjeriams užsakymo apmokėjimo dieną arba kitą darbo dieną.  Pristatymo laikas prasideda nuo užsakymo perdavimo kurjeriui. Gražvalda deda visas pastangas tam, kad būtų laikomasi nurodytos pristatymo datos. Pristatymo laikas nėra esminė sutarties sąlyga.

 

Dėl svarbių aplinkybių negalėdama pristatyti Klientui užsakytos prekės,  Gražvalda įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Klientui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Gražvalda įsipareigoja grąžinti Klientui už tokią prekę sumokėtus pinigus per 5 (penkias) darbo dienas nuo visų mokėjimui atlikti reikalingų duomenų pateikimo.

 

Pristatymo įkainiai

Gražvalda kiekvienam užsakymui, kurio suma po visų nuolaidų neviršija 70 eurų, taiko papildomą 2.90 eurų dydžio pristatymo mokestį.

Tais atvejais, kai užsakymo suma viršija šiame skyriuje nurodytą dydį, pristatymo mokestis netaikomas.

 

Grąžinimas

Gražvalda įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes ir siuntimo išlaidas, jeigu prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu arba neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms.

Pinigai grąžinami pervedant juos į Kliento raštu nurodytą asmeninę sąskaitą. Negrąžinami pinigai už tas prekes, kurios buvo pirktos ne iš Gražvaldos, arba kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, atvira ugnimi, aukšta ar žema temperatūra, aštriais objektais ir t.t.), arba jeigu buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės, arba prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį.

Klientas gali pateikti reikalavimą dėl netinkamos kokybės prekių tik per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo jų pristatymo. Norėdamas grąžinti netinkamos kokybės prekę, Klientas privalo laiku pranešti apie tai Gražvaldai el. paštu: info@monro.lt. Gražvalda pateiks tolimesnių veiksmų instrukcijas.

Klientas ant grąžinimo siuntų turi nurodyti siuntėjo adresą. Gražvalda neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti. Visos nemokamos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigyta preke, taip pat turi būti grąžintos tuo pačiu metu.

 

Atsisakymo teisė

Remiantis ES Nuotolinės prekybos direktyva, Klientas turi teisę per 7 (septynias) darbo dienas po elektroninėje parduotuvėje pirktos prekės pristatymo atsisakyti savo užsakymo ir grąžinti prekes. Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Kliento reikalavimus arba individuliai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos, yra greitai gendančios ir jų galiojimo laikas greitai pasibaigia.

Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia nepažeista pakuote, jos negali būti naudotos, atidarytos ir  turi būti tokios būklės, kokios buvo išsiųstos iš Gražvaldos. Klientas ant grąžinimo siuntų turi nurodyti siuntėjo adresą. Gražvalda neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti. Visos nemokamos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigyta preke, turi būti grąžintos tuo pačiu metu.

Klientas, norėdamas pasinaudoti atsisakymo teise, privalo iš anksto pranešti el. paštu: info@monro.lt ir nurodyti grąžintinas prekes, PVM sąskaitos – faktūros, kuri patvirtina jų įsigijimą, numerį. Prekes reikia  grąžinti tuo adresu, kuris bus nurodytas siunčiamoje el. žinutėje, patvirtinančioje prekės grąžinimą.

Tinkamos kokybės elektros prietaisų ar kosmetikos grąžinimą, įsigijus prekę ne nuotoliniu būdu, o prekybos vietoje, nustato Mažmeninės prekybos taisyklės, kurių 17.14. punkte numatyta, kad tinkamos kokybės elektros mašinos ir įrenginiai, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatai  bei parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai gali būti grąžinami tik pardavėjui geranoriškai sutikus.

 

Taikoma teisė

Visos sudaromos sutartys aiškinamos ir įgyvendinamos pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, o ginčai ir nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos teismuose pagal Gražvaldos buveinės vietą.

 

Išlyga

Visos paslaugos, informacija, prekės ir kito pobūdžio turinys, esantis tinklapyje, yra pateikiami principo „tokie, kokie yra” („as is“) ir „tiek, kiek pasiekiami“ („as available“) pagrindu ir gali bet kuriuo metu keistis be jokio pranešimo Klientui. Tinklapio pasiekiamumas gali būti apribotas dėl gedimų šalinimo, techninės priežiūros ar naujų paslaugų diegimo. Dėl tinklapio laikino nepasiekiamumo Klientas neteiks pretenzijų dėl galimai patirtų nuostolių atlyginimo.

 

Intelektinė nuosavybė

Gražvaldos logotipas yra registruotas prekės ženklas. Kiti produktų ar įmonių pavadinimai, esantys šiame tinklapyje, taip pat gali būti prekės ženklai ir saugomi intelektinės nuosavybės teise.

Šio tinklapio turinys, įskaitant tekstą, grafiką, ženklus, mygtukų ikonas, nuotraukas, paveikslėlius, garso ir vaizdo klipus, skaitmeninius parsisiuntimus, duomenų sąrankas ir programas, yra Gražvaldos ar jų tiekėjų nuosavybė, saugoma autorių teisių, gretutinių teisių, taip pat teisių į duomenų bazes įstatymų. Be Gražvaldos raštiško sutikimo  negalima  kopijuoti ar naudoti tinklapio ar jo dalies.

 

Taisyklių pažeidimas

Jeigu Klientas pažeidžia šias Taisykles, Gražvalda gali atsisakyti toliau teikti jam prekes ir sustabdyti prekių pristatymus iki tol, kol pašalinami tokie pažeidimai.

 

Nuosavybės teisė į prekes

Visos prekės yra Gražvldos nuosavybė iki tol, kol Klientas pilnai atlieka visus su prekėmis susijusius mokėjimus, įskaitant mokėjimus už padarytą žalą ir palūkanas.

 

Atsakomybės ribojimas

Gražvalda jokiais atvejais neatsako už padarytą žalą, išskyrus atvejus, kai žala Gražvaldos ar jos darbuotojų padaryta tyčia arba dėl didelio neatsargumo. Gražvalda jokiais atvejais neatsako už netiesioginius nuostolius, negautas pajamas.

Tais atvejais, kai Gražvalda privalo atlyginti nuostolius, nuostolių atlyginimo dydis visuomet apribojamas prekės, su kuria susiję nuostoliai, kainos, nurodytos sąskaitoje, dydžiu.

 

Komunikacijos priemonės

Gražvalda bendrauja su Klientu elektroniniu paštu arba savo tinklapyje talpinamais pranešimais. Susitarimo tikslu Klientas sutinka, kad Gražvalda pranešimus gautų elektroninėmis priemonėmis, ir kad visos sutartys, susitarimai, pranešimai, patvirtinimai ir kita informacija būtų siunčiami elektroninėmis priemonėmis, ir tai prilyginama teisės aktų reikalaujamai rašytinei formai.

 

Įstatymų suteikiamos teisės

Šios Taisyklės neapriboja imperatyvių teisės normų suteikiamų Kliento teisių. Jeigu bet kuri Taisyklių nuostata kompetentingų institucijų yra pripažįstama negaliojančia arba visiškai ar iš dalies neįgyvendintina, tai likusios Taisyklių nuostatos lieka galioti visa apimtimi.