Sekite mus
Paieška
shop.png
 
 
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 EUR
phone.png
TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite:

tel. 370 5 210 77 10
mob. 370 616 310 10

Rašykite:
info@grazvalda.lt

Greita produktų paieška

 
NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

   

  

  

   http://grazvalda.lt/lt/duk/kaip-sutaupyti.html

NAUJIENOS IR AKTUALIJOSSpausdinti

NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

 
2019.12.13

DUK: ko klientai klausia apie senėjimą lėtinantį kremą?

Odos senėjimo procesus lėtinantis kremas - inovatyvi grožio priemonė, kurios idėja gimė Korėjoje ir buvo pritaikyta europietiškai kasdienybei Vokietijoje. Klientai mums kasdien užduoda klausimus apie naujajį kremą! Čia surašėme dažniausiai užduodamus klausimus ir mūsų atsakymus į juos.
 
2019.11.20

Priežiūros sistema ilgiems plaukams!

Ilgi plaukai dažnai būna įtempti nuo savo svorio, jiems trūksta blizgesio, jų galiukai lengvai išsausėja. Be to, neretai ilgaplaukės būna savo plaukus dažiusios net kelis kartus ir skirtingomis spalvomis! Net ir sveiki ilgi plaukai reikalauja ypatingo dėmesio – jei norime, kad jie tokie ir liktų.
 
2019.11.18

Niekuomet ne vėlu džiaugtis jaunesne oda!

Ne nuo amžiaus, o nuo požiūrio priklauso, ar atrodome gražiai ir jaučiamės gerai. Naujais produktais papildyta priežiūros linija “It’s never too late!” ne tik sušvelnina raukšleles ir atjaunina odą, bet ir padeda išreikšti Jūsų požiūrį. Dabar – tobulas laikas!
 
2019.11.06

Naujausia Y.S.PARK barberingo šukų kolekcija!

Visi Y.S.PARK įrankiai kruopščiai ištobulinti ir nuosekliai išbandyti prieš atiduodant juos į jūsų – profesionalių kirpėjų – rankas. Ši japoniška produkcija vertinama jau daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje, ne išimtis ir Lietuva! Džiaugiamės pristatydami pačią naujausią barberingo šukų kolekciją, sukurtą specialiai efektyviam ir profesionaliam darbui mašinele.
 
2019.10.23

Kaip prižiūrėti plaukus rudens metu?

Vasara yra vasara – prie žavaus įdegio kartais neblogai atrodo ir vadinami pliažiniai „beach hair“ plaukai, tačiau sparčiai rudenėjant norisi švelnių, minkštų, sodrios spalvos garbanų!
 
2019.10.21

FALL IN LOVE!

Rudeniniai medžių lapų atspalviai pasufleravo naujosios ALCINA makiažo kolekcijos koloritą. Šilti, žemiški tonai puikiai tinka subtiliam dieniniam makiažui. Šios spalvos nepriekaištingai derės su pilkų, rudų ir subtilių žalių atspalvių garderobu. Įsimylėkite rudenį su ALCINA!
 
2019.10.17

Pasirūpink savo ateities oda šiandien!

Biotechologiniu būdu išgautas voratinklių šilkas veido kremo sudėtyje iš pradžių skamba neįtikėtinai... Tačiau pasitelkus ALCINA galenikos principus ir veikliąją medžiagą silicį buvo atverstas naujas lapas efektyvios veido priežiūros istorijoje!
 
2019.10.02

Plaukų spalvos tendencijos: 2019-2020 m. ruduo/žiema

Pasitraukus vasarai, savo kerinčiomis spalvomis mus apgaubia ruduo. Kokios plaukų spalvos šį sezoną karaliauja gatvėse, podiumuose ir socialinėje erdvėje?
 
2019.09.20

KŪNO IR PLAUKŲ PRIEŽIŪRA SU KAŠMYRO EKSTRAKTU - LYG GRAŽI ŽIEMOS PASAKA

89 dienos skiria rudenį ir pavasarį. Kad mūsų organizmas liautųsi jas skaičiavęs, Alcina sukūrė kūno ir plaukų priežiūros produktų liniją „Cashmere“. Šie produktai – kaip graži žiemos pasaka su laiminga pabaiga: prabangios priežiūros priemonės lepina net ir labiausiai išsausėjusią ir išvargintą odą bei sausus, blizgesį praradusius ir besielektrinančius plaukus. Priemonės optimaliai apsaugo kūną, rankas ir veidą, o plaukams suteikia švelnumo, minkštumo, blizgesio ir neleidžia jiems elektrintis. Nuo šiol joks šaltis nebe baisus!
 
2019.07.09

Vasaros nagų lako tendencijos

Vasaros metu norisi spalvotų nagų. Šylant orui kyla noras keliauti. Su naujais nepažintais miestais mes susiejame ne tik kvapus, bet ir spalvas. „Londonas“, „Niujorkas“ ar „Sidnėjus“ – šios spalvos keliauja po pasaulį. Miestai mus įkvepia rinktis vasariškus įvaizdžius. Nagų lakų paletėje rasite spalvą kiekvienai nuotaikai ir kiekvienai progai – ir, be abejo, nesunkiai rasite savo mėgstamiausią vasaros spalvą!
 
< 1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 15 >

Archyvas (17)

Prenumerata el. paštu