Sekite mus
Paieška
shop.png
 
 
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 EUR
phone.png
TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite:

tel. 370 5 210 77 10
mob. 370 616 310 10

Rašykite:
info@grazvalda.lt

Greita produktų paieška

 
NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

   

  

 

NAUJIENOS IR AKTUALIJOSSpausdinti

NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

 
2023.06.19

Veido kremas su retinoliu: nesuskaičiuojama vitamino A nauda jūsų odai

Vitaminas A seniai žinoma kaip daugiafunkcinė pagalbinė veido odos priežiūros medžiaga. Jis stabdo odos senėjimo procesus, mažina raukšlių gylį, sulygina pigmentines dėmes, gydo spuogelius ir dar daug, daug visko... Retinolis – tai vitamino A forma, viena geriausiai ištirtų kosmetikos priemonių sudedamųjų dalių.
 
2023.06.19

Veido kremas su vitaminu C: grąžinkite veidui jaunatvišką švytėjimą

Vitaminas C jau daugelį metų nesitraukia iš populiariausių grožio priemonių veikliųjų medžiagų sąrašo. Jo rasite kūno ir veido kremuose, serumuose, ampulėse... Pažvelkime į šį vitaminą iš arčiau! Koks konkrečiai jo poveikis odai? Kaip atpažinti gerą priemonę su vitaminu C? Ir dar daugiau atsakymų rasite straipsnyje.
 
2022.05.03

MONRO by Gražvalda

Turime puikių bei labai labai ilgai lauktų NAUJIENŲ! Jau gegužės 4 d. duris atveria mūsų NAUJA fizinė parduotuvė Vilniuje!
 
2021.06.09

MEISTRO RUBRIKA: džiovintuvų savybės, priežiūra ir gedimai

Šį kartą kalbėjome su Albertu apie džiovintuvus. Pagal ką juos meistras renkasi, kaip juos reikia prižiūrėti, ir kodėl vienų gamintojų džiovintuvai taisomi lengvai, o kitų - visai netaisomi? Kaip elgtis, kad įsigytas profesionalus džiovintuvas tarnautų ilgiau, nei vienerius metus?
 
2021.05.17

TRINITY RE:LOAD 100% perdirbtos pakuotės!

TRINITY haircare svarbu ,kad produktų pakuotės neterštų pasaulio, kurį paliksime savo vaikams. Štai kodėl įmonė itin daug dėmesio skiria tvartumui ir perdirbimui. Visos naujausios modeliavimo serijos RE:LOAD produktų pakuotės pagamintos iš 100% perdirbtų medžiagų!
 
2021.05.06

MEISTRO RUBRIKA: profesionalios žirklės

Po LIVE transliacijos apie kirpimo žirkles, sulaukiame ne tik daugiau susidomėjimo (ką pirkti, kaip išsirinkti, kokį modelį kada naudoti), bet ir pagalbos prašymų – mūsų meistras Albertas kiekvieną dieną gauna po keletą žirklių galandinimui ir taisymui. Paklausėme Alberto, kokios dažniausios meistrų klaidos ir baisiausios žirklių „traumos“? Ar ko nors galima išvengti pasirenkant teisingus priežiūros metodus?
 
2021.04.21

MEISTRO RUBRIKA: kasdienė mašinėlių priežiūra

Neseniai kalbėjome su Gražvaldos meistru Albertu Žilioniu apie plaukų kirpimo mašinėles. Būtent mašinėlės mūsų meistrui – didžiausias galvos skausmas, nes daugelio gedimų galima labai paprastai išvengti! Paklausėme Alberto, kaip turi elgtis geras mašinėlės šeimininkas, kad ji negestų ir optimaliai tarnautų.
 
2021.02.05

GRAŽIŲ PLAUKŲ PASLAPTIS: DAUGIAFUNKCINIS ALIEJINIS ELIKSYRAS

Aliejinis eliksyras suteikia plaukams šilkinio žvilgesio, gelbsti esant skilinėjantiems galiukams ir padeda suvaldyti plaukų elektrinimąsi. Viena priemonė plaukų priežiūrai ir modeliavimui: sužinokite, kaip maksimaliai išnaudoti visas galimybes!
 
2021.01.05

BE AUTHENTIC: naujos kartos makiažas

Makiažas – neatsiejama daugumos moterų kasdienybės dalis. Tai nuolat naudojami produktai, kuriais moterys pasitiki ir nėra linkusios jų dažnai keisti. Makiažo pagrindas ir kreminė pudra – dekoratyvinės kosmetikos pamatas, kuris mums ypač svarbus.
 
2020.11.10

Kai kaukė dengia pusę veido - metas ryškinti akis!

Dar niekada akių makiažas nebuvo toks svarbus, kaip dabar. Kuomet pusę veido dengia kaukė, akimis ir šypsomės, ir pykstam, ir kviečiam naujai pažinčiai. Laimei, paryškinti akių sričiai reikia tiek nedaug! Akių makiažui užteks vos kelių grožio triukų.
 
< 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 16 >

Archyvas (18)

Prenumerata el. paštu