Sekite mus
Paieška
shop.png
 
 
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 EUR
phone.png
TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite:

tel. 370 5 210 77 10
mob. 370 616 310 10

Rašykite:
info@grazvalda.lt

Greita produktų paieška

 
NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

   

  

  

   http://grazvalda.lt/lt/duk/kaip-sutaupyti.html

NAUJIENOS IR AKTUALIJOSSpausdinti

NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

 
2019.07.09

Vasaros nagų lako tendencijos

Vasaros metu norisi spalvotų nagų. Šylant orui kyla noras keliauti. Su naujais nepažintais miestais mes susiejame ne tik kvapus, bet ir spalvas. „Londonas“, „Niujorkas“ ar „Sidnėjus“ – šios spalvos keliauja po pasaulį. Miestai mus įkvepia rinktis vasariškus įvaizdžius. Nagų lakų paletėje rasite spalvą kiekvienai nuotaikai ir kiekvienai progai – ir, be abejo, nesunkiai rasite savo mėgstamiausią vasaros spalvą!
 
2019.06.12

Naujieji greitai džiūstantys nagų lakai: 10 pasaulio šalių spalvų!

Kelionė į naują miestą – puikus būdas „pasikrauti“ įkvėpimo! Niujorkas, Tokijas ar Londonas, kiekvienas miestas sugundo savo su niekuo kitu nesupainiojamu charakteriu ir apsuka galvą naujomis patirtimis. Dangoraižiai ir maži nameliai. Aukštoji mada ir klasikinė elegancija. Pasinerkite į unikalų pasaulio miestų identitetą!
 
2019.06.10

Naujiena! Spalvą atgaivinančios priežiūros priemonės ledinėms blondinėms

NAUJIENA! Dažantis plaukų priežiūros losjonas Ice-blond sulaukė pastiprinimo! Šalto ledo tono šampūnas ir kondicionierius sukurti specialiai šviesiai dažytų plaukų priežiūrai ir šaltos spalvos atgaivinimui. Idealiai tinka tiek šviesintiems, tiek šviesiomis sruogelėmis dažytiems plaukams.
 
2019.02.22

Išsirink tobulus lūpų dažus!

Lūpų dažai gali harmoningai pritikti prie Jūsų odos ir plaukų spalvos, arba ryškiai kontrastuoti. Kontrasto dėka atkreipsite į save dėmesį, o harmonija suteiks jūsų įvaizdžiui gaivumo ir tvarkos. Kurie lūpų dažai tinka prie Jūsų spalvinio tipo? Atsakymą rasite straipsnyje! Rasti savo vienintelį nėra taip paprasta... tik šį kartą ne apie antrą pusę, o apie tobulą raudoną lūpdažį ;)
 
2019.01.27

GET THE GLOW: makiažas su paslaptimi!

Kai puošiamės kokiai nors progai, daugiausiai dėmesio skiriame drabužiams, šukuosenai ir subtiliems akcentams, užpildantiems įvaizdžio visumą. Tačiau dažnai būtent kokybiškai atliktas makiažas gali tapti ta „vyšnia ant torto“, visiems paliksiančia neišdildomą įspūdį.
 
2019.01.19

Y.S.PARK pataria: kaip prižiūrėti šukas ir šepečius?

Jei norite, kad šukos ir šepečiai jums tarnautų ne vienerius metus, patartina laikytis keleto esminių rekomendacijų.
 
2019.01.15

#ALCINASTYLE - are you SELFIEREADY?

#ALCINASTYLE plaukų modeliavimo linija - įkvėpta žinomiausių Vokietijos influenserių ir kurta kartu su profesionaliais plaukų stilistais. ARE YOU #SELFIEREADY? - tai kvietimas kasdien atrodyti taip, kad norėtųsi fotografuotis ir būti fotografuojamiems, ir, svarbiausia, be didelių pastangų!
 
2018.12.18

Ką gali pašnibždėti... mūsų veido oda

Ak ta, veido oda. Būtent ji pirmoji skelbs pavojaus signalus, kuomet po pernelyg ilgai užsitęsusio vakarėlio žvilgterėsime į veidrodį. Miego trūkumas, žalingi įpročiai, stresas: visa tai tiesiogiai atgula ant mūsų veido odos. Ar ne nuostabu, ir tuo pačiu kiek baisoka, kad mūsų veidas atspindi mūsų patirtis, gyvenimo būdą ir, žinoma, mūsų biologinį amžių.
 
2018.12.01

Giluminis odos valymas: nuo A iki Z

Kai pradedame kiek daugiau domėtis apie veido priežiūrą, greitai sužinome, kad be paprasto veido valymo egzistuoja dar ir giluminis veido valymas! Kasdienis makiažo nuvalymas ir veido nuprausimas vandeniu – svarbūs žingsniai teisinga kryptimi, tačiau jei norite džiaugtis sveika ir skaisčia veido oda, jums gali to neužtekti. Skubame nuraminti: nebus nieko sudėtingo!
 
2018.11.13

Niekuomet ne vėlu džiaugtis jaunesne oda!

Ne nuo amžiaus, o nuo požiūrio priklauso, ar atrodome gražiai ir jaučiamės gerai. Naujoji priežiūros linija “It’s never too late!” ne tik sušvelnina raukšleles ir atjaunina odą, bet ir padeda išreikšti Jūsų požiūrį. Dabar – tobulas laikas!
 
< 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14 >

Archyvas (16)

Prenumerata el. paštu