Sekite mus
Paieška
shop.png
 
 
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 EUR
phone.png
TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite:

tel. 370 5 210 77 10
mob. 370 616 310 10

Rašykite:
info@grazvalda.lt

Greita produktų paieška

 
DUKSpausdinti

DUK

 

REGISTRACIJA

 

Negaliu prisijungti su turimais prisijungimo duomenimis. Ką daryti?

Jei nepavyksta prisijungti su turimais prisijungimo duomenimis, pirmiausia įsitikinkite, kad klaviatūroje nėra įjungtos didžiosios raidės (Caps Lock), prieš ir po simbolių nepalikite tarpų.

Nepavykus prisijungti arba pametus prisijungimo duomenis rašykite arba skambinkite į klientų aptarnavimo skyrių: tel. 8 5 210 77 10 arba el. paštu info@monro.lt ir mes iš karto suteiksime Jums naujus prisijungimo duomenis.

 

Esu grožio profesionalas. Su manimi nesusisiekia atstovas prekybai!

Jei užpildėte grožio profesionalo registracijos formą, tačiau per kelias dienas su Jumis nesusisiekia atstovas prekybai, rašykite arba skambinkite į klientų aptarnavimo skyrių: tel. 8 5 210 77 10 arba el. paštu info@monro.lt ir mes tuoj pat susisieksime su Jūsų atstovu prekybai.

 

Esu grožio profesionalas. Kodėl registracijos metu turiu pateikti asmens duomenis ir kvalifikaciją įrodantį dokumentą?

Su suteiktais grožio profesionalo prisijungimo duomenimis Jūs galite įsigyti prekių didmenine kaina. Tam mums reikalingas patvirtinimas, kad dirbate grožio srityje arba turite Švietimo Ministerijos patvirtintą kvalifikacinį išsilavinimą. Nuolatiniai klientai, pasirašę pirkimo-pardavimo sutartį, įgyja teisę į atidėto mokėjimo galimybę. Tam mums reikalingi fizinio arba juridinio asmens duomenys.

Visi Jūsų suteikti duomenys yra griežtai konfidencialūs ir neperduodami tretiesiems asmenimis, be Jūsų sutikimo nenaudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.

 

ATSISKAITYMAS

 

Kaip galiu atsiskaityti už prekes?

Neregistruoti ir registruoti grožio mėgėjai internetinėje parduotuvėje už prekes gali atsiskaityti elektronine bankininkyste: Swedbank, SEB, DNB, Danske Bank, Nordea, Citadele, Šiaulių Bankas, Medicinos Bankas.

Taip pat galima atsiskaityti MokiPay ir tarptautine WebMoney sistema bei naująja internetine kredito sistema Sving.

Grožio profesionalai gali atsiskaityti banko pavedimu arba grynaisiais prekių pristatymo metu. Sutartį pasirašę profesionalai, suderinę su savo atstovu prekybai, gali naudotis atidėto mokėjimo galimybe.


Ar galiu susimokėti grynaisiais prekes pristatančiam kurjeriui?

Grynaisiais pinigais prekes pristatančiam kurjeriui atsiskaityti gali grožio profesionalai. Ši paslauga kainuoja 1,50 EUR.

 

Ar galiu MONRO parduotuvėje atsiskaityti mokėjimo kortele?

Taip, parduotuvėje galima atsiskaityti mokėjimo kortele.

 

PRISTATYMAS

 

Kaip ir kada pristatomos prekės?

Grožio mėgėjams prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas. Užsakytas prekes pristato logistikos bendrovė "Venipak".

Grožio profesionalams, priklausomai nuo pristatymo adreso, prekės pristatomos tą pačią darbo dieną arba per 1-3 darbo dienas. Pristatymą vykdo logistikos bendrovė Venipak arba Gražvaldos atstovas prekybai.

 

Kiek kainuoja prekių pristatymas?

Užsisakius prekių už 70 EUR ir daugiau, prekės pristatomos nemokamai. Neviršijus šios sumos, prekių pristatymas kainuoja 2,90 EUR.

Galutinė užsakymo suma skaičiuojama pritaikius visas nuolaidas ir panaudotus taškus.

Užsakymams į Kuršių Neriją taikomas papildomas "Venipak" mokestis.

 

Ar galima už prekes atsiskaityti kurjeriui prekių pristatymo metu?

Prekių pristatymo metu atsiskaityti gali tik grožio profesionalai. Jeigu Jums prekes pristato Venipak kurjeris, atsiskaitymo kurjeriui paslauga yra mokama ir kainuoja 1,5 EUR. Atsiskaitymas kurjeriui nemokamas užsakant už 200 EUR ir daugiau.

 

Ar siunčiate prekes į užsienį?

Ne, prekes pristatome tik Lietuvoje. Grožio profesionalai, dirbantys užsienyje, dėl galimybės įsigyti prekių gali kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių: tel. 8 5 210 77 10 arba el. paštu info@monro.lt ir mes pasistengsime pasiūlyti Jums patogiausią ir greičiausią būdą.

 

GRĄŽINIMAS

 

Ar galiu grąžinti nepatikusią prekę?

Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per septynias dienas nuo prekių įsigijimo. Prekės turi būti nepanaudotos, nesugadintos ir nepažeistomis pakuotėmis.

Per septynias dienas turite įspėti klientų aptarnavimo skyrių: tel. 8 5 210 77 10 arba el. paštu info@monro.lt dėl grąžinimo ir nurodyti būdą, kuriuo norėsite grąžinti prekes.

Prekes galite grąžinti į MONRO parduotuvę arba galite atsiųsti prekę per kurjerių tarnybą adresu CUP, Upės g. 9, Vilnius.

Įsitikinus, kad prekė yra nesugadinta, o jos pakuotė nepažeista, pinigai bus grąžinti į Jūsų sąskaitą per 3 darbo dienas.

 

Kaip galiu grąžinti nekokybišką prekę?

Nekokybiškos prekės gali būti grąžinamos remiantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Įsigijus prekę, kurios kokybė Jūsų netenkina, kuo greičiau kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių: tel. 8 5 210 77 10 arba el. paštu info@monro.lt ir mes pasistengsime kuo greičiau pasiūlyti Jums priimtiniausią sprendimą.

 

AKCIJOS IR NUOLAIDOS

 

Ar galiu įsigyti prekių su nenurodyta nuolaida?

Registruotiems ir neregistruotiems grožio mėgėjams nuolaidos taikomos tik nuolaidos ženklu pažymėtoms prekėms ir tik ribotą laiką. UAB Gražvalda pasilieka teisę keisti akcijų trukmę.

Grožio profesionalams papildomas nuolaidas pagal daromą apyvartą suteikia jų atstovas prekybai.

 

Kiekvieną mėnesį taikome įvairias akcijas>>>

 

Nesu grožio profesionalas. Kaip galiu gauti papildomą nuolaidą?

Registruoti grožio mėgėjai sutaupo 5% nuo kiekvienos išleistos sumos. Sukauptais pinigais galima padengti dalį kito užsakymo ir taip padidinti nuolaidą net iki -20%.

 

GROŽIO KONSULTACIJA

 

Neišsirenku tinkamiausios priemonės. Ar galite patarti?

Taip! Dėl visų klausimų, susijusių su prekėmis ir jų naudojimu kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių el. paštu info@monro.lt - Jūsų klausimas bus perduotas atitinkamos grožio srities specialistui ir jau tą pačią darbo dieną arba per 1-3 darbo dienas sulauksite išsamaus atsakymo.

Didžiąją dalį kosmetikos prekių: PAUL MITCHELL, ALCINA, TRINITY, TAILOR'S, TANA, importuojame patys, esame artimai susipažinę su produkcija, jos vartojimu, galimais šalutiniais poveikiais, esant poreikiui galime greitai susisiekti su gamintojais: visa tai leidžia greitai ir informatyviai atsakyti klientams ir visus rūpimus klausimus.