Sekite mus
Paieška
shop.png
 
 
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 EUR
phone.png
TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite:

tel. 370 5 210 77 10
mob. 370 616 310 10

Rašykite:
info@grazvalda.lt

Greita produktų paieška

 
NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

   

  

  

   http://grazvalda.lt/lt/duk/kaip-sutaupyti.html

NAUJIENOS IR AKTUALIJOS  >  TRINITY haircare pristato naują plaukų priežiūros seriją!Spausdinti

NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

 
2018.10.22
TRINITY haircare pristato naują plaukų priežiūros seriją!

 

 

 

SU DŽIAUGSMU PRISTATOME...

TIESIAI IŠ ŠVEICARIJOS IR VOKIETIJOS LABORATORIJŲ ATKELIAVUSIĄ...

SU DIDŽIAUSIA AISTRA IR KRUOPŠTUMU SUKURTĄ, SKIRTĄ BŪTENT JUMS...

NAUJĄJĄ TRINITY HAIRCARE PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ SERIJĄ!

 

Tai mūsų pačių, mūsų darbo, tai TRINITY haircare esmė. Kuriant naująją priežiūros liniją mūsų atspirties taškas buvo dar labiau patobulinti aukščiausią kokybę, pabrėžti mūsų vertybes ir jokiu būdu nepamiršti savo šaknų.

 


Mes norėjome pagrindinę mūsų naujosios priežiūros linijos temą susieti su pačia svarbiausia gamtos dovana: gyvybe, jos gryniausia forma. Tai IŠGRYNINTAS KALNŲ VANDUO. Kurdami naujosios linijos planą mes apsvarstėme ne tik produktus, kuriuos norime įtraukti, bet iškėlėme ir esminę temą, apjungsiančią visas priemones. Pasaulis, kuriame gyvename, kiekvienas gyvas organizmas, neįsivaizduojamas be vieno – vandens. Ši tokia paprasta, bet tuo pačiu jaudinanti idėja niekaip mūsų neapleido, todėl sutelkėme visas jėgas tam, kad panaudotume tai, kas sukūrė mūsų tyrus ir nepriekaištingus namus Šveicarijos Alpėse. Šio darbo rezultatas – IŠGRYNINTAS KALNŲ VANDUO.

 

Tikras grožis – beribis. Mums rūpi kiekvieno tipo plaukai. Mūsų produkcija – tokia unikali, kaip kiekvienas Jūsų. Mes turime tobulą sprendimą kiekvienai plaukų problemai, kiekvienam poreikiui:

 

SPALVA»

su granatų aliejumi ir erškėtuogių ekstraktu

 

Ši bazinė TRINITY haircare linija suteikia blizgesio ir švelnumo dažytiems plaukams. Ledynų tirpsmo vanduo, granatų aliejus ir erškėtuogių ekstraktas apsaugo ir stabilizuoja plaukų spalvą.

 

DRĖGMĖ»

su alijošiumi

 

Ši bazinė TRINITY haircare linija specialiai sukurta kasdieniam naudojimui. Ledynų tirpsmo vanduo, alijošius ir provitaminas B5 intensyviai drėkina plaukus, suteikia jiems blizgesio ir sveikos išvaizdos.

 

 

PURUMAS»

su bambukų ir šalavijų ekstraktais

 

Ši bazinė TRINITY haircare linija ploniems plaukams suteikia stabilumo ir purumo. Ledynų tirpsmo vanduo, bambukų ir šalaviju ekstraktai stabilizuoja drėgmės balansą, ištiesina plaukus, neleidžia jiems elektrintis ir palengvina šukavimą visiškai neapsunkindami plaukų.


BLOND»

su platina ir levandų aliejumi

 

Ši bazinė TRINITY haircare linija švelniai valo, atkuria ir apsaugo tiek natūraliai šviesius, tiek balintus, šviesintus sruogelėmis ir net žilus plaukus. Ledynų tirpsmo vanduo, platina ir levandų aliejus neutralizuoja geltonus atspalvius, paryškina spalvą, atkuria gyvybingumą ir atskleidžia spalvinius kontrastus.

 
 

VASARA»

su dumblių ekstraktu ir migdolų aliejumi

 

Ši bazinė TRINITY haircare linija apsaugo plaukus nuo neigiamo karščio ir UV spindulių poveikio. Ledynų tirpsmo vanduo, migdolų aliejus ir rudųjų dumblių ekstraktas intensyviai drėkina išsausėjusius, saulės paveiktus plaukus, suteikia jiems švelnumo ir blizgesio.

ŽIEMA»

su alijošiumi

 

Ši bazinė TRINITY haircare linija apsaugo plaukus nuo šalto oro lauke ir sauso kondicionuojamų patalpų oro. Ledynų tirpsmo vanduo, alijošius ir provitaminas B5 normalizuoja plaukų ir odos drėgmės balansą.

 
 

KOFEINO TERAPIJA»

su kofeinu

 

Ši terapinė TRINITY haircare linija stimuliuoja plaukų šaknis, taip stabdydama plaukų slinkimą. Ledynų tirpsmo vanduo, kofeinas ir provitaminas B5 normalizuoja plaukų ir galvos odos drėgmės balansą bei pagerina plaukų augimo sąlygas.

ARGANO TERAPIJA»

su argano aliejumi ir linų sėmenų ekstraktu

 

Ši terapinė TRINITY haircare linija švelniai

valo, atkuria plaukų drėgmės balansą, suteikia švelnumo, blizgesio ir elastingumo. Ledynų tirpsmo vanduo, arganoaliejus ir linų sėmenų ekstraktas atkuria plaukų struktūrą.

 
 

JAUTRIAI ODAI»

su saulėgrąžų ir rozmarino ekstraktu

 

Ši terapinė TRINITY haircare linija pašalina pleiskanas, mažina niežulį ir ramina sudirgusią galvos odą. Ledynų tirpsmo vanduo, saulėgrąžų ir rozmarino ekstraktai bei klimbazolis suteikia plaukams purumo ir saugo spalvą nuo blukimo. Galvos oda ir plaukai aprūpinami reikiamu drėgmės balansu, atrodo gaivūs, sveiki ir blizgantys. Visos priemonės yra bekvapės.

 

TRINITY haircare produkciją internetu gali įsigyti tik registruoti grožio profesionalai.

Vartotojai produkciją gali įsigyti mūsų partnerių salonuose bei fizinėse Gražvaldos parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje!

 

Visa serijos produkcija»

 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas*
El. paštas (nerodomas)*
Nuoroda
Tekstas*
Apsaugos kodas*
secimg
* - taip pažymėtus laukelius būtina užpildyti