Sekite mus
Paieška
shop.png
 
 
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 EUR
phone.png
TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite:

tel. 370 5 210 77 10
mob. 370 616 310 10

Rašykite:
info@grazvalda.lt

Greita produktų paieška

 
NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

   

  

  

   http://grazvalda.lt/lt/duk/kaip-sutaupyti.html

NAUJIENOS IR AKTUALIJOSSpausdinti

NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

 
2016.06.23

2016 m. VASAROS MAKIAŽO SPALVOS: IŠRAIŠKINGAS MAKIAŽAS PUIKIAI NUOTAIKAI!

2016 metų ALCINA vasaros makiažo spalvos dvelkia natūralumu su ekstravagancijos užuomina. Gaivus makiažas, skirtas karštoms vasaros dienoms, natūraliai susilieja su jūsų oda – jus tikrai nustebins produktų įvairovė!
 
2016.06.16

BEAUTY IMAGE SWEET DREAMS: SALDESNĖS DEPILIACIJOS NĖ NESUSAPNUOTUM

Įsivaizduokite pačią maloniausią depiliacijos procedūrą: minimalus skausmas, kerintis aromatas, profesionalus rezultatas... Viskas vienoje vietoje. BEAUTY IMAGE SWEET DREAMS depiliaciniai vaškai - saldesnės depiliacijos nė nesusapnuotum!
 
2016.06.09

KELIAS Į SĖKMĘ ŽAVESIU GRĮSTAS

Kas pavertė paryžietę gyvenimo būdo ikona? Kodėl ji tokia žavinga, stilinga, tačiau nestokojanti paprastumo, kodėl ją taip norisi kopijuoti? Iš arčiau pažvelgėme į šį fenomeną ir pateikiame išsamų vadovą, padėsiantį išmėginti paryžietišką gyvenimo būdą.
 
2016.06.02

ALCINA VASAROS JAUSMAS JŪSŲ PLAUKAMS IR BALZAMAS JŪSŲ SIELAI

Ne vien tik veido oda, bet ir plaukai patiria kenksmingą saulės spindulių, sūraus bei chloruoto vandens poveikį. Kadangi vasaros metu plaukai natūraliai šviesėja, jie tampa sausesni ir šiurkštesni.
 
2016.05.26

ŠVIESOS GALIA: VEIDO KONTŪRAVIMO GIDAS

Veido kontūravimas grožio industrijoje išpopuliarėjo akimirksniu. Tokios Amerikos stiliaus ikonos kaip Beyonce, Jennifer Lopez ir, žinoma, Kim Kardashian mums pademonstravo, kaip galima modeliuoti veidą išryškinant geidžiamiausius bruožus ir užmaskuojant trūkumus. Kuri gi nenorėtų siauresnės nosies ar iškilesnių skruostikaulių? Dabar net nebereikia kreiptis į plastikos chirurgus – užtenka turėti kelias makiažo priemones ir žinoti pagrindinius veido kontūravimo principus!
 
2016.05.12

PAVASARIO NAGŲ LAKO SPALVŲ MADOS!

Ryškios ar kuklios, bet niekas negali ginčytis, kad pavasario spalvos - tai rožinė ir raudona. Jos vyrauja ne tik gėlių darželiuose, bet ir nagų lako spalvose! Visos ALCINA nagų lakų spalvos yra įkvėptos gamtos - papuoškite nagus pavasario tonais!
 
2016.04.20

GROŽIO PROFESIONALŲ PATARIMAI: priemonės, be kurių išsiversti sunku!

Iki šiol tik artimiausi draugai žinojo, kokias grožio procedūras jie atlieka rytais, prieš žengdami pro duris. Šiandien atskleidžiame paslaptį: ALCINA grožio ekspertai papasakojo mums, be kokių priemonių jie nė už ką neišsiverstų!
 
2016.04.11

ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO: kaip susikurti stilingą natūralų makiažą?

Stilingas ALCINA "Be Pure / Būk nuoširdi" įvaizdis skirtas naujausių mados tendencijų nepraleidžiančiai moteriai, dievinančiai įvairovę ir natūralumą.
 
2016.04.11

ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO: kaip susikurti madingą pavasarinį makiažą?

Madingas ALCINA "Be Chic/ Būk prašmatni" įvaizdis skirtas ekspresyviai, tačiau romantiškai moteriai, trokštančiai palikti neišdildomą įspūdį.
 
2016.04.11

ALCINA 2016 PAVASARIO/VASAROS MAKIAŽO TENDENCIJOS: BE PURE, BE CHIC, BE YOU!

Ar tai būtų kasdienis makiažas, solidi verslo susitikimo išvaizda, ar puošnus puotos įvaizdis – modernios pavasario spalvos neturi ribų! Pasinaudokite nesuskaičiuojamomis naujojo makiažo galimybėmis – jis naudojamas labai paprastai ir be abejonės padės atsiskleisti jūsų individualumą.
 
< 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14 >

Archyvas (16)

Prenumerata el. paštu