Sekite mus
Paieška
shop.png
 
 
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 EUR
phone.png
TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite:

tel. 370 5 210 77 10
mob. 370 616 310 10

Rašykite:
info@grazvalda.lt

Greita produktų paieška

 
NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

   

  

  

   http://grazvalda.lt/lt/duk/kaip-sutaupyti.html

NAUJIENOS IR AKTUALIJOSSpausdinti

NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

 
2016.08.25

Makiažo patarimai natūraliam NUDE įvaizdžiui: I dalis

Skaisti ir visiškai natūrali – NUDE įvaizdis šiuo metu ant bangos! Į klausimus apie makiažą atsako ir patarimais dalinasi ALCINA makiažo ekspertė Frauke Albrecht. I dalis.
 
2016.08.18

12 ERZINANČIŲ PLAUKŲ PROBLEMŲ. 1 GREITAS SPRENDIMAS!

CRÉASOIN ONE12 – tai 112 pagalbos telefonas jūsų plaukams! Purškiama daugiafunkcinė kaukė su keratinu, argano, makadamijų ir nyamplung aliejumi bei UV filtru yra ideali kasdienė giliai drėkinanti ir atkurianti priežiūra Jūsų plaukams. Išspręskite visas problemas vienu papurškimu!
 
2016.08.11

PLAUKŲ PASAKOS: PATARIMAI IR PASLAPTYS

Plaukų spalva atskleidžia žmogaus charizmą ir suteikia jam unikalų stilių. Geras plaukų meistras visada tiksliausiai nuspręs, kokio dažymo reikia plaukams – ar ilgalaikio, ar tonavimo, o gal specialios technikos. Plaukų spalva – tai svarbus aksesuaras, atskleidžiantis mūsų asmenybę ir garantuojantis gerą nuotaiką!
 
2016.08.04

Viena plonytė linija išraiškingam makiažui? Taip!

Kartais įspūdingam makiažui tereikia vos kelių subtilių akcentų! Jei mėgstate paryškinti gražiausius savo bruožus, kiekvieną dieną stebinti vis kitokiu įvaizdžiu, tačiau nemėgstate ilgai gaišti prie veidrodžio, šie patarimai - jums!
 
2016.07.28

ALCINA AgeVital - JAUNESNIEMS IR STIPRESNIEMS PLAUKAMS

Metams bėgant, organizmo ląstelių veikla lėtėja ir tai paliečia visus gyvybinius procesus – ne išimtis ir plaukų augimas bei jų išvaizda. Kaip suteikti plaukams ir galvos odai reikiamą priežiūrą?
 
2016.07.21

PALEPINKITE VEIDO ODĄ UNIKALIOMIS PRIEŽIŪROS AMPULĖMIS!

Ampulės – tai ypač intensyvi veido odos priežiūra, sukurta specifiniams odos poreikiams. Ampulės gali pasiūlyti sprendimą beveik kiekvienai odos problemai. Jų poveikis – greitas, efektyvus, ampules paprasta naudoti ir įtraukti į kasdienius odos priežiūros ritualus.
 
2016.07.07

GROŽIO PROBLEMOS? ČIA RASITE SPRENDIMĄ!

Kiekviena su jomis susidūrė: tai slegiančios grožio problemos, verčiančios mus dvejoti, mieliau aptariamos tyliai ir tik su geriausia drauge. ALCINA grožio profesionalai nutraukia šią tylą ir yra pasiryžę padėti jums išsikapstyti iš daugybės grožio dilemų, susijusių su plaukais, veido priežiūra makiažu.
 
2016.06.30

SALONINIŲ PASLAUGŲ REVOLIUCIJA: NUO ŠIOL KIEKVIENA CHEMINĖ PROCEDŪRA GALI PUOSELĖTI PLAUKUS!

Kokia švelni bebūtų formulė, cheminės procedūros, tokios kaip plaukų dažymas, šviesinimas ar cheminis sušukavimas, visuomet pažeidžia plaukus: jos ardo vidines jungtis tarp skaidulų, plaukai sausėja ir silpsta. Tačiau tie laikai baigėsi! TRINITY laboratorijoje buvo sukurta revoliucinga formulė: TRINIPLEXX.
 
2016.06.23

ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO: stilingas vasariškas makiažas

Ekspresyvus, išraiškingas makiažas SUMMER FASHION skirtas pašėlusioms vasaros nakties linksmybėms!
 
2016.06.23

ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO: lengvas vasariškas makiažas

Lengvas vasariškas makiažas SUMMER LIGHT puikiai tinka dienos metu ir nebūtinai vien tik vasarą! Atskleiskite savo švelniąją pusę.
 
< 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14 >

Archyvas (16)

Prenumerata el. paštu