Sekite mus
Paieška
shop.png
 
 
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 EUR
phone.png
TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite:

tel. 370 5 210 77 10
mob. 370 616 310 10

Rašykite:
info@grazvalda.lt

Greita produktų paieška

 
NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

   

  

  

   http://grazvalda.lt/lt/duk/kaip-sutaupyti.html

NAUJIENOS IR AKTUALIJOSSpausdinti

NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

 
2017.02.01

TRINITY KALEID: naujieji tiesioginio poveikio dažai kūrybiniam plaukų dažymui

Ar prisimenate, kaip vaikystėje grožėdavotės kaleidoskopo spalvomis, lyg tūkstančiu įvairiaspalvių žėrinčių deimantų, kuriančių neįtikėtinus derinius? Ar nebūtų puiku gebėti šias spalvas perkelti į plaukų dažus?
 
2017.01.18

LŪPŲ PRIEŽIŪRA ŠALTUOJU METŲ LAIKU

Žiemos mėnesiais savo išvaizda tenka rūpintis daug labiau, nei vasarą! Puoselėdami veido odą ir maitindami plaukus kaukėmis dažnai pamirštame pasirūpinti lūpomis – o jos primena apie save skausmingais įtrūkimais ir šerpetojimais.
 
2017.01.06

IŠSAUSĖJUSIOS ODOS PRIEŽIŪRA ŽIEMOS METU

Smarkiau atšalus orams skubame traukti iš spintų megztukus ir šalikus – visai kaip ir mūsų kūnui, odai irgi reikia atitinkamos priežiūros žiemos metu. Palepinkite odą suteikdami jai papildomos drėgmės, lipidų ir vitaminų: toks priežiūros kokteilis tiesiog ideali apsauginė priemonė nuo šalto oro daromos žalos!
 
2016.12.01

TRINITY CRÉASOIN PLATININĖ LINIJA: spindinti šviesių plaukų priežiūros revoliucija!

Šviesi plaukų spalva yra daugiau nei tik spalva, tai yra mitas. Kartais džentelmenai renkasi blondines, o kartais blondinės gyvena linksmiau... Bet kai kalbame apie plaukų priežiūrą, klausimų nekyla: šviesūs plaukai reikalaujaypatingo dėmesio. Štai kodėl TRINITY sukūrė platininę CRÉASOIN liniją specialiai šviesių plaukų priežiūrai.
 
2016.11.23

2016-ųjų šventinis makiažas: grožis sutilps į Jūsų kosmetinę!

Žėrinčių vakarėlių sezonas artėja – mes jį pasitinkame su unikalia kosmetinių pieštukų kolekcija. Ar ruošiatės tradiciniam šeimos susibūrimui, ar iškilmingai puotai, „Beauty to go“ priemonės padės išsaugoti dailią išvaizdą visą dieną!
 
2016.11.03

Makiažo patarimai rudeniui ir žiemai

Šį sezoną galite drąsiai pasirinkti – ar norite atrodyti labai natūraliai, ar smarkiau paryškinsite lūpas ir tamsinsite akis. Norime pasidalinti keliais patarimais, leisiančiais išbandyti abu įvaizdžius.
 
2016.10.27

2016 RUDENS/ŽIEMOS MAKIAŽAS: JUST MAKE-UP - JUST BEAUTY

Naujojo sezono makiažo spalvos abejingų nepalieka. Šio sezono „vinis“ – individualumo paieškos ir, žinoma, savęs atradimas. Atskleiskite save per savo stilių, parodykite pasauliui, kas esate ir kuo gyvenate. Ar išbandysite ekspresyvų, padūmavusių „smokey“ akių makiažą, ar lūpas paryškinsite gundančia raudona spalva, ar pasirinksite švelnų ir nepriekaištingą „nude“ makiažą – naujojoje kolekcijoje rasite viską, ko tik gali prireikti.
 
2016.10.10

MAŽYTĖS GROŽIO PASLAPTYS: 10 MAISTO PRODUKTŲ, PADĖSIANČIŲ ATRODYTI NUOSTABIAI

Sveika, pilnavertė mityba – tai tiesiog slaptas grožio eliksyras, žinomas kiekvienam, tačiau toli gražu ne kiekvieno prisimenamas! Kokie produktai padeda išsaugoti gražią išvaizdą ir puikią savijautą?
 
2016.09.08

GRAŽIŲ PLAUKŲ PASLAPTIS: DAUGIAFUNKCINIS ALIEJINIS ELIKSYRAS

Aliejinis eliksyras suteikia plaukams šilkinio žvilgesio, gelbsti esant skilinėjantiems galiukams ir padeda apsaugoti plaukus nuo pažeidimų. Viena priemonė plaukų priežiūrai ir modeliavimui: sužinokite, kaip maksimaliai išnaudoti visas galimybes!
 
2016.09.01

Makiažo patarimai natūraliam NUDE įvaizdžiui: II dalis

Skaisti ir visiškai natūrali – NUDE įvaizdis šiuo metu ant bangos! Į klausimus apie makiažą atsako ir patarimais dalinasi ALCINA makiažo ekspertė Frauke Albrecht. II dalis.
 
< 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14 >

Archyvas (16)

Prenumerata el. paštu