Sekite mus
Paieška
shop.png
 
 
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 EUR
phone.png
TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite:

tel. 370 5 210 77 10
mob. 370 616 310 10

Rašykite:
info@grazvalda.lt

Greita produktų paieška

 
NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

   

  

  

   http://grazvalda.lt/lt/duk/kaip-sutaupyti.html

NAUJIENOS IR AKTUALIJOSSpausdinti

NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

 
2018.08.20

Silikonai ir parabenai: nekaltieji "blogiečiai"?

Silikonai ir parabenai – kosmetinės medžiagos, kurių, skaitydami grožio priemonės sudėtį, tikimės... nerasti! Bet ar nebuvo šios medžiagos apkaltintos neteisingai? Nedaugelis žino, kokias tiksliai užduotis atlieka silikonai ir parabenai, ir kas nutinka priemonei, kai jų atsisakoma.
 
2018.07.16

Tobulai dienos pradžiai: 5 būdai atgaivinti veido odą

Jei žadintuvas nuskambėjo per anksti, arba miegui tiesiog pritrūko laiko, labai svarbu žinoti, kokios grožio priemonės gali padėti veidui atsigauti.
 
2018.07.10

NAUJIENA! Plaukų struktūrą atkuriantys šviesinimo milteliai TRINITY OXIBLONDE EVOPLEXX

Plaukų šviesinimas dar niekada nebuvo toks puoselėjantis! TRINITY haircare pristato pirmąją plaukų šviesinimo sistemą su TRINIFORCE BOND AMPLIFIER praturtinta sudėtimi: nuo šiol natūralius plaukus visiškai saugiai galima šviesinti net du kartus iš eilės, taip išgaunant ekstremaliausius rezultatus!
 
2018.06.12

Vaisinės rūgštys – persiko švelnumo odai

„Vaikai, valgykite daugiau vaisių!“ – turbūt kiekvienas girdėjome šią frazę dar net nemokėdami gerai kalbėti. Turbūt girdėjote ir „Vienas obuolys per dieną – gydytojai be darbo“. Ir tai ne iš piršto laužta, o moksliškai patikrinta: vaisiuose esantys vitaminai ir skaidulos padeda stiprinti virškinamąjį traktą ir gerina imunitetą. Ir tai dar ne viskas!
 
2018.06.11

INTERVIU: Žmogus, slypintis už Y.S.PARK prekės ženklo

Kalbėtis su ponu Parku apie jo kurtus įrankius – tai lyg kalbėtis su mokslininku ar inžinieriumi apie jo naujausius išradimus. Susipažinkite ir jūs artimiau su Y.S.PARK įkūrėju ir tikra grožio industrijos legenda.
 
2018.05.30

Barzdos aliejus tikriems vyrams - ir visiems gamtos vaikams tarp jų!

TAILOR’S aliejus barzdai – tikras stebuklas tarp kitų barzdos priežiūros priemonių. Visi barzdos aliejai susideda iš skirtingų bazinių ir eterinių aliejų, tačiau, jei manote, kad juos sujungti tarpusavyje yra juokų darbas, tai labai smarkiai klystate! Štai kodėl TAILOR‘S sukūrė du skirtingus sprendimus šiai svarbiai priežiūros priemonei: klasikinį aliejų BOLD SOPHISTICATION ir 100% natūralių aliejų mišinį tikriems gamtos vaikams.
 
2018.04.17

Detoksikuojanti depiliacija ir masažas BEAUTY IMAGE LUXE DETOX

BEAUTY IMAGE sujungė tris vertingiausias aktyvintos anglies savybes ir ikrų naudingąsias medžiagas – taip buvo sukurta išskirtinių depiliacijos priemonių linija DETOX.
 
2018.04.11

2018 pavasario/vasaros makiažas ALCINA CHARMING COLOURS

Ar jau pavargote nuo užsitęsusios prieblandos ir nekantriai dairotės pirmųjų saulės spindulių, šiltesnio oro ir bundančios gamtos? Puiku, nes tuomet naujoji Charming Colors makiažo kolekcija yra tai, ko jums reikia.
 
2018.04.02

Puoselėjantys aliejai šilko švelnumo plaukams

ALCINA Nutri Shine linijos produktai, praturtinti vertingais argano ir vynuogių kauliukų aliejais, suteikia net labai išsausėjusiems, gyvybę praradusiems plaukams gundančio blizgesio ir minkštumo. Moderni formulė puoselėją plaukų struktūrą visiškai neriebina ir užkerta kelią pažeidimams. Padidinamas plaukų gebėjimas atspindėti šviesą ir pagerinama bendra plaukų būklė.
 
2018.03.29

TRINITY TRINIFORCE - plaukų atkūrimo sistema

Ploni, pažeisti, cheminių procedūrų nualinti plaukai - kiekviena moteris (ir kiekvienas vyras!) žino, ką tai reiškia. Tai problemos, kurios per ilgai buvo neišsprendžiamos. Tačiau TRINITY laboratorijų mokslininkai padarė viską, kad visa tai taptų praeitimi.
 
< 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14 >

Archyvas (16)

Prenumerata el. paštu