Sekite mus
Paieška
shop.png
 
 
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 EUR
phone.png
TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite:

tel. 370 5 210 77 10
mob. 370 616 310 10

Rašykite:
info@grazvalda.lt

Greita produktų paieška

 
NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

   

  

  

   http://grazvalda.lt/lt/duk/kaip-sutaupyti.html

NAUJIENOS IR AKTUALIJOS  >  Ką gali pašnibždėti... mūsų veido odaSpausdinti

NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

 
2018.12.18
Ką gali pašnibždėti... mūsų veido oda

Ką gali pašnibždėti... veido oda

 

Ak ta, veido oda. Būtent ji pirmoji skelbs pavojaus signalus, kuomet po pernelyg ilgai užsitęsusio vakarėlio žvilgterėsime į veidrodį. Miego trūkumas, žalingi įpročiai, stresas: visa tai tiesiogiai atgula ant mūsų veido odos. Ar ne nuostabu, ir tuo pačiu kiek baisoka, kad mūsų veidas atspindi mūsų patirtis, gyvenimo būdą ir, žinoma, mūsų biologinį amžių.

 

 

Mūsų džiaugsmas, juokas, o taip pat įtampa ir ašaros palieka ryškų ženklą mūsų veido odoje. Veide atsispindi ne tik mūsų sveikatos būklė ir miego kokybė, bet ir hormoniniai pokyčiai ar tiesiog netinkamas mėnesio laikas, kai tenka maskuoti spuogelius.

 

Aplinkos ir gyvenimo būdo įtaka mūsų išvaizdai labai gerai ištirta ir jau kiekvienas žino, kokius pokyčius tai daro. Mūsų odą veikia netgi klimatas, kuriame gyvename! Karšta saulė ar stiprus vėjas odai kenkia ne ką mažiau, nei užterštas miesto oras. Tyrimais įrodyta, kad tik 20-30% mūsų odos išvaizdos nulemta genetiškai.

 

Gera naujiena ta, kad mes GALIME užkirsti kelią ankstyvam odos senėjimui. Kuomet mes pažįstame savo odą ir žinome jos poreikius, mes galime jai padėti. Aišku, streso neišvengsime, kaip ir blogo oro – bet galime neleisti jiems kenkti mūsų veidui. Šiandien turime efektyvių grožio priemonių, padedančių odai susitvarkyti su išorine bei vidine įtampa ir greičiau regeneruotis. Kvalifikuoti grožio specialistai gali tiksliai nustatyti, kokios medžiagos: drėgmės ar lipidų trūksta mūsų odai. Jie gali netgi rasti priežastį, kodėl oda į stresą reaguoja būtent jai būdinga reakcija.

 

Taip, kartais mums gali tekti keisti gyvenimo būdą, sveikiau maitintis ar ilgiau miegoti, o gal tiesiog išvykti atostogų! Bet kartais užtenka tiesiog tinkamos veido priežiūros priemonės. Juk niekuomet ne vėlu pasirūpinti savo išvaizda!

 

___________________________________________________________________________________

REKOMENDUOJAME IŠBANDYTI:

     
 Veido kremas nuo raukšlių  Paakių kremas nuo raukšlių  Ląsteles aktyvinantis tonikas
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas*
El. paštas (nerodomas)*
Nuoroda
Tekstas*
Apsaugos kodas*
secimg
* - taip pažymėtus laukelius būtina užpildyti