Sekite mus
Paieška
shop.png
 
 
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 EUR
phone.png
TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite:

tel. 370 5 210 77 10
mob. 370 616 310 10

Rašykite:
info@grazvalda.lt

Greita produktų paieška

 
NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

   

  

  

   http://grazvalda.lt/lt/duk/kaip-sutaupyti.html

NAUJIENOS IR AKTUALIJOS  >  Giluminis odos valymas: nuo A iki ZSpausdinti

NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

 
2018.12.01
Giluminis odos valymas: nuo A iki Z

Kodėl giluminis valymas toks svarbus ir naudingas veido odai?

 

Pradėkime nuo to, kad veido valymas – tai kasdienės odos priežiūros ritualo pagrindas. Kai pradedame kiek daugiau domėtis apie veido priežiūrą, greitai sužinome, kad be paprasto veido valymo egzistuoja dar ir giluminis veido valymas!

 

 

Kasdienis makiažo nuvalymas ir veido nuprausimas vandeniu – svarbūs žingsniai teisinga kryptimi, tačiau jei norite džiaugtis sveika ir skaisčia veido oda, jums gali to neužtekti. Skubame nuraminti: nebus nieko sudėtingo. Tačiau giluminis veido valymas yra per daug svarbus, kad būtų toks nuvertintas, koks dažnai yra šiandien. Viską atlikti galite patys, namuose, ir tai tikrai neužims daug laiko.

 

Taigi, kas vyksta, kuomet veidas valomas giluminiu būdu?

 

Giluminiu būdu valomos odos poros atveriamos ir išvalomos. Klasikiniu būdu, patogiai gulint ant kosmetologo kušetės, veido oda pirmiausiai paveikiama šiluma – taip atveriamos poros ir efektyviai išvalomi inkštirai. Po tokios procedūros visos naudojamos priežiūros priemonės geriau pasisavinamos ir jų poveikis būna efektyvesnis. Atvertos poros valomos rūgštimis – tik neišsigąskite – dažniausiai naudojamos švelnios vaisinės rūgštys, kurios yra itin veiksmingos inkštirų valyme.

 

Būtent šių kosmetologijos kabinetuose naudojamų vaisinių AHA rūgščių yra ALCINA It‘s never too late toniko sudėtyje. Tonikas naudojamas ryte ir vakare, tepamas ant švariai nuplautos veido odos su vatos diskeliu. Tonikas veikia ir kaip giluminė valymo priemonė, ir kaip šveitiklis: jis pašalina negyvos odos sluoksnį, atveria ir išvalo poras, padeda odai išlaikyti drėgmę ir skatiną ląstelių dalijimąsi. Toniku nuvalyta veido oda žymiai geriau pasisavina visas vėliau naudojamas priežiūros priemones.

 

Taigi, reguliarus giluminis odos valymas padeda akivaizdžiai pagerinti bendrą odos būklę, suteikia jai gyvybingumo, skaistumo ir sveikos išvaizdos. O kas gi to nenorėtų?

 

Ir, svarbiausia, niekuomet ne vėlu pradėti valyti veido odą, nesvarbu, kiek jums metų ir nesvarbu, ar tai darėte anksčiau!

___________________________________________________________________________________

REKOMENDUOJAME IŠBANDYTI:

   
 Ląsteles aktyvinantis tonikas»  Daugiafunkcinis veido tonikas»

 

Straipsnis: alcina.com

 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas*
El. paštas (nerodomas)*
Nuoroda
Tekstas*
Apsaugos kodas*
secimg
* - taip pažymėtus laukelius būtina užpildyti